Home   Projektové vyučování ve 4. ročníku – JEŘÁB PTAČÍ

Projektové vyučování ve 4. ročníku – JEŘÁB PTAČÍ

Netrvalo dlouho a příroda se nám opět ukázala v krásném barevném kabátě. Ze široké palety nabízených barev a námětů nám paní učitelka vybrala méně známé téma – Jeřáb ptačí. A tak jsme hledali informace na internetu, četli a pracovali s daným texte. Luštili jsme také matematické úkoly, malovali  a dozvídali jsme se tak mnoho nového o tomto, pro nás málo známém, stromu.  

Během týdne jsme si s přírodou ještě pohráli. A to v pracovních činnostech. Zde jsme si totiž z různých přírodnin vytvořili dle vlastních představ všelijaké panáčky, loďky, náhrdelníky či zajímavé dekorace. Z fotografií můžete vidět, že nás práce velmi bavila a výrobky byly opravdu povedené. Těšili jsme se jimi ve třídě ještě hodně dlouho.