Home   Elektronická žákovská knížka

Elektronická žákovská knížka

Od školního roku 2021/2022 využívá naše škola elektronickou žákovskou knížku (3. – 5. ročník).
1. a 2. ročník má nadále známkování do Notýsku.

Elektronická žákovská knížka umožňuje rodičům i žákům 24 hodin denně, sedm dní v týdnu získávat veškeré informace o studiu. Pro tento program bude na naší škole používán systém dm Software – Škola Online. Nejdůležitější částí programu z pohledu žáků i rodičů jsou informace o průběžné klasifikaci žáků. Elektronická žákovská knížka slouží ke komunikací mezi rodiči, žáky a školou. Prostřednictvím elektronické žákovské knížky budou žáci a rodiče informováni o závěrečné klasifikaci žáků na vysvědčení. Přes EŽK bude také probíhat omlouvání zameškaných hodin.

Elektronickou žákovskou knížku lze zobrazit jak přes webový prohlížeč, tak i přes aplikaci DM (systém Android, App Store, Microsoft). Přihlašovací údaje jsou poskytnuté žákům a rodičům na začátku školního roku.

Správce DM Software: Mgr. David Lorenz

Kontakt: lorenzd@zsmsdomasov.cz

Odkaz na EŽK: https://portal.dmsoftware.cz/

Informační video pro rodiče a žáky: