Home   aktuality ZŠ   Slavnostní zahájení školního roku 2021/2022

Slavnostní zahájení školního roku 2021/2022

Prázdniny utekly jako voda a nastal první školní den. I letos nám situace opět nedovolila slavnostně přivítat všechny žáky společně. A tak slavnostní přivítání s rodiči mohli zažít pouze naší noví prvňáčci. Čekalo na ně mnoho dárečků a překvapení. Přivítal je nejen pan ředitel, ale i pan starosta.  Nejvíc se na ně těšila paní učitelka. Připravila si pro ně pěkně vyzdobenou třídu, aby se novým žáčkům ve třídě líbilo. Přejeme prvňáčkům hezký start do nové životní etapy. Samozřejmě i všem našim žákům přejeme krásný a úspěšný školní rok. 

Více fotek najdete zde: http://www.zsmsdomasov.cz/fotoalbum-zs-2021-2022/

I my ostatní jsme se s chutí pustili do práce.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*