Home   aktuality ZŠ   Zahájení nového školního roku 2020/2021 na ZŠ a MŠ Domašov

Zahájení nového školního roku 2020/2021 na ZŠ a MŠ Domašov

Ředitel ZŠ a MŠ v Domašově oznamuje, že nový školní rok 2020-2021 bude zahájen v úterý dne 1. září v 8:00 hod. v budově školy. Po zahájení se uskuteční krátká informativní schůzka s rodiči prvňáčků. Žáci končí cca 8:45 hod.

Žáci si přinesou aktovku, psací potřeby, poznámkový sešit a přezůvky. V tento den budou rozdány případným dalším zájemcům přihlášky do školní družiny, popřípadě přihlášky ke stravování ve školní jídelně.

V prvním školním týdnu bude probíhat vyučování ve všech ročnících pouze 4 vyučovací hodiny, ve druhém týdnu se bude vyučovat podle daného rozvrhu. Od středy 2.září bude v provozu školní jídelna i školní družina.

Na zahájení zveme pouze rodiče žáků prvního ročníku z důvodu mimořádných hygienických opatření.

Běžný provoz v mateřské škole bude zahájen (včetně odloučeného pracoviště na Javůrku) rovněž dne 1.září v 6:45 hodin.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*