Home   aktuality ZŠ   Oznámení ředitele ZŠ a MŠ Domašov

Oznámení ředitele ZŠ a MŠ Domašov

Ředitel ZŠ a MŠ v Domašově oznamuje, že k 1. 4. 2020 bylo zapsáno 19 dětí do 1. ročníku základní školy pro školní rok 2020/2021. Případné žádosti o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání podávejte, prosím, po předchozí konzultaci s vedením školy do 10. 4. 2020.

Žádosti o případný odklad povinné školní docházky budou vydány ředitelem škol v úředních hodinách, které jsou vyvěšeny na webových stránkách školy nebo po předchozí telefonické domluvě. Tyto žádosti budou doplněny o vyjádřeni pedagogicko-psychologické poradny a také odborného lékaře.

Dále ředitel MŠ a ZŠ oznamuje, že datum zápisu dětí do MŠ v Domašově je stanoveno na den 11. 5. 2020.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*